Přeskočit na obsah

O nás

Logo nové barevné PNG

Jsme modelgaraz.cz

Celý projekt modelgaraz.cz začal v roce 2012 jako veřejná prezentace mojí soukromé sbírky modelů. Postupem času se tahle vášeň pro sbírání v měřítku 1:43 rozšiřovala o pravidelné informování o novinkách ve světě modelů, přidaly se společné nákupy ze zahraničí a začali jsme se věnovat i obtiskům, které na trhu tak žalostně chyběly. Ty dnes tvoří hlavní náplň firmy, ale i nadále se věnujeme zprostředkování a stavění modelů, protože bez sbírání by to nebyla ta pravá vášeň!

Ing. Michal Augustin

Hlavním článkem firmy jsem v tuhle chvíli já. Kreslení obtisků pro vás se od června 2022 věnuji na plný úvazek, což mi konečně dává možnost vyhovět všem a neodmítat vás jen proto, že nestíhám.

Při shánění modelů pro vás využívám svojí pracně vybudovanou a prověřenou síť obchodních kontaktů po celé Evropě, při kreslení obtisků pak zase desítky hodin strávených se svým milovaným Corelem.

Sám bych tohle všechno nikdy nezvládl, takže na vašich zakázkách pravidelně participuje i celá rodina, která mi je daleko víc než jen oporou.

Foto

Spolupracujeme

Při vašich i našich projektech spolupracujeme s řadou modelářských firem u nás i v zahraničí. Za všechny zmíním polskou společnost Resin Labor, pro kterou fungujeme jako zastoupení pro země na jih a západ od Polska, a také firmu Marcus Models, jejíž  vybrané produkty se brzy objeví i nabídce našeho e-shopu. A zapomenout nemohu ani na MAC Models a náš podíl na jejich stavebnicích.